رد کردن لینک ها

ثبت برند و شرکت دستمال کاغذی

یکی از محصولاتی که در دهه های اخیر مصرف فراوانی نزد عموم مردم و خانواده ها داشته دستمال کاغذی می باشد. دستمال کاغذی به دلیل قیمت مناسب و یک بار مصرف بودن آن در نتیجه رعایت بهداشت طرفداران زیادی دارد. امروزه کارخانه های زیادی در زمینه تولید این محصول در کشور فعالیت دارند.‌در ادامه و در مقاله پیش رو از وب سایت ثبت تیرگان در مورد ثبت برند دستمال کاغذی توضیحاتی خواهیم داد. اگر تمایل به بررسی این مطلب دارید که ثبت شرکت چه شرایطی خواهد داشت می توانید با کارشناسان ما در ثبت تیرگان همراه شوید.

ثبت برند دستمال کاغذی توسط مؤسسه های حقوقی ثبت برند

در صورتی که نخواهید به صورت شخصی اقدام به ثبت برند مورد نظرتان کنید می توانید از طریق مؤسسه حقوقی تیرگان ثبت اقدام کنید. مؤسسه تیرگان ثبت با سابقه ثبت هزاران برند و صدها شرکت می تواند درحوزه ثبت برند دستمال کاغذی نیز شما را یاری کند. کارشناسان حقوقی این مؤسسه در سریع ترین زمان ممکن از طریق راه های قانونی امور مربوط به ثبت برند دستمال و دیگر برندها را انجام خواهند داد.

مراحل ثبت برند دستمال کاغذی

جهت ثبت برند دستمال کاغذی بایستی مراحل زیر را طی نمود:

طراحی و انتخاب برند

اولین مرحله طراحی و انتخاب برند می باشد. البته لازم به ذکر است که به دلیل تنوع و تعدد برندها در این زمینه بهتر است نام انتخابی شما قبلا به ثبت نرسیده و تکراری نباشد. به خاطر اطمینان بهتر است قبلا استعلام بگیرید. در این مرحله می بایست به سامانه اداره مالکیت صنعتی مراجعه نموده و با تکمیل اظهار نامه مشخصات خود و برند مورد نظرتان را وارد کنید. سپس منتظر پذیرش نهایی اظهارنامه باشید.

READ  قوانین ثبت موسسات فرهنگی

روند تایید مدارک

در مرحله بعد از روند ثبت برند در صورت عدم نقص و ایراد در اطلاعات ثبت شده شما در سامانه و تایید اطهارنامه بایستی مدارک لازم را برای اداره مالکیت ارسال کنید و مجددا با وارد نمودن شماره پیگیری خود در سامانه منتطر تایید مدارک بمانید.

روزنامه رسمی

در این مرحله چنانچه مدارک نیز تایید گردد می بایست روزنامه رسمی نوبت اول برند به ثبت برسد. در ادامه این راه طبق قانون اگر کسی شکایتی نسبت به برند انتخابی تان که آگهی شده نداشته باشد پس از گذشت یک ماه مهلت قانونی آگهی نوبت دوم را به ثبت رساند. علامت( برند) مورد ثبت تا زمان 10 سال از تاریخ تنظیم اظهارنامه، اعتبار دارند. در آخر این زمان می توان برای 10 سال دیگر اقداماتی برای تمدید انجام داد.

مدارک لازم جهت ثبت برند دستمال کاغذی

اصولا برای ثبت هر نوع برند دو دسته از افراد اقدام می کنند. اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی. به خاطر همین مدارکی که برای  هر کدام در نظر گرفته شده است کمی با هم متفاوت می باشند. این مدارک برای اشخاص حقیقی جهت ثبت برند دستمال کاغذی عبارتند از:

مدارک لازم جهت ثبت برند دستمال کاغذی

شناسنامه و کارت ملی به همراه فتوکپی آنها

در کنار آن اشخاص حقوقی بایستی کارت ملی و شناسنامه تمامی افرادی که حق امضاء دارند را به همراه فتوکپی ارائه داده و در کنار آن، روزنامه  رسمی شرکت را نیز تحویل دهد. در صورت پیگیری امور ثبت برند توسط وکیل به مدارک آن نیز احتیاج می باشد. از طرف دیگر افراد حقوقی باید مدارکی را ارائه دهند که نشان دهنده فعالیت در حوزه مرتبط باشد.

READ  ثبت شرکت حمل و نقل هوایی | شرایط عمومی + مدارک مورد نیاز

چرا برای ثبت برند اقدام کنیم؟

ثبت برند دستمال کاغذی، شرایط خاصی دارد. در عین حال باید به این نکته توجه داشته باشیم که چرا باید در این زمینه به ثبت برند پرداخته شود. اولین نکته این است که برند می تواند پس از زمانی به عنوان یکی از ارزش های شغلی شما شناخته شود. در عین حال می توانید به راحتی برای ارائه نمایندگی شرکت خود هم اقدام کنید. اما یکی از مهم ترین دلایل این است که به دلیل اهمیت موضوع دستمال کاغذی و ایمنی آنها با ثبت برند باید کیفیت را روز به روز بیش از قبل کنید. این مطلب خود به تنهایی نفع بسیاری به همراه دارد.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت ثبت تیرگان ما به بررسی روند ثبت برند دستمال کاغذی پرداختیم. در این مسیر ما موارد بسیار زیادی را بررسی نمودیم. مدارک و مراخل مورد نیاز برای ثبت این برند ها را بیان کردیم. اما نکته نهایی این است که اگر تمایل به ثبت شرکت و یا ثبت برند دارید، باید اطلاعات دقیقی را در این زمینه کسب کنید. مشاوران و کارشناسان زبده ما این مسیر را برای شما هموار می کنند.

بازگشت به بالای صفحه