رد کردن لینک ها

ثبت برند شرکت تولید تیرچه و بلوک

در جامعه امروزی و در ساخت و سازهای ساختمانی استفاده از مصالح ساختمانی جدید و به روز یکی از ضروریات محسوب می گردد. البته تکنولوژی ها امروزه خیلی سریع در حال تحول هستند‌. زمان گذشته بهترین مصالح برای  ساختمان ها استفاده از آجر، آهک، خاک،  سنگ و چوب بود. بعد از آن، سیمان، ماسه، بتون، تیرآهن و  تیرچه و بلوک هگ اضافا شدند.‌این مصالح ساختمانی هم توسط شرکت های مختلف ساخته می شوند که امروزه از حالت سنتی به حالت صنعتی تبدیل شده اند. یکی از این مصالح تیرچه و بلوک می باشد. از ‌این رو در مقاله پیش رو از وب سایت ثبت تیرگان در مورد چگونگی ثبت برند شرکت تولید تیرچه و بلوک توضیحاتی خواهیم داد.

مزایای استفاده از سقف تیرچه و بلوک

برای ثبت برند تولید تیرچه و بلوک باید به مزایای آن نیز دقت کرد. اطلاع از این مزیت ها باعث می شود تا بتوانید شرکتی ویزه را داشته باشید. برای ثبت شرکت نیز باید قوانین و مقررات اساسی مربوط به آن را بدانید. این مزیت ها عبارتند از:

 • اجرای سقف تیرچه و بلوک نیازی به نیروی کار متخصص و یا تجهیزات ویژه ندارد و توسط کارگران معمولی ساختمان نیز قابل اجرا می باشد.
 • شمع بندی حین اجرای سقف باعث می گردد این نوع سقف ها لرزش کمتری نسبت به سایر سقف ها داشته باشند.
 • اجرای سقف نیازی به کارهای وقت گیر کارگاهی و هزینه بر ندارد.
 • تیرچه و بلوک در کارخانه های صنعتی و تحت نظارت کنترل کیفی تولید می گردد و برای انجام این کار نیروی انسانی کمتری مورد نیاز است.
 • این سقف ها در مقابل نیروهای افقی مثل باد و زلزله بسیار مقاوم هستند.
READ  مسائل حقوقی کسب و کار های کوچک

ثبت برند شرکت تولید تیرچه و بلوک

از زمانی که استفاده از بتون در صنعت ساختمان سازی متداول گردید مهندسان این رشته از تیرچه و بلوک بتونی در پوشش سقف ها استفاده کردند.. به دلیل استقبال روز افزون افراد متعددی به صورت آزاد و یا شرکت در تولید تیرچه و بلوک فعالیت نموده و هم اکنون نیز فعال هستند. بخاطر فراوانی شرکت های تولید کننده و کیفیت های مختلف ضرورت دارد که نسبت به ثبت علامت تجاری یا برند شرکت تولیدی تیرچه و بلوک نیز اقدام گردد تا محصولات خوب و با کیفیت از دیگر انواع متمایز گردد. اما ثبت شرکت تیرچه و بلوک مستلزم داشتن یک شرکت تولیدی خوب و فعال می باشد که در ادامه در مورد ثبت  اینگونه شرکت ها توضیح خواهیم داد.

شرکت تولید تیرچه و بلوک

شرکت تولید تیرچه بلوک در قالب (مسئولیت محدود)

این مدل شرکت ها در قالب مسئولیت محدود نیز فعالیت می کنند که در ادامه در مورد شرایط و مدارک مربوط به این شرکت نیز توضیحاتی خواهیم داد‌. ثبت برند شرکت تولید تیرچه و بلوک باعث می شود تا بتوانید این مدل شرکت ها را با شرایط بهتری تاسیس کرد. در ادامه می خواهیم بدانیم که برای ثبت در این زمینه باید چه مدارک و شرایطی را داشته باشید.

شرایط ثبت شرکت تولید تیرچه و بلوک با مسئولیت محدود عبارت است از:

 • در شرکت مسئولیت محدود تعداد شرکاء حداقل بایستی دو نفر باشد.
 • حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود 1000,000 ریال معادل یکصد هزار تومان می باشد.
 • در شرکت با مسئولیت محدود بایستی کل سرمایه تحویل مدیر عامل شرکت شده و مدیرعامل اقرار به دریافت آن نماید.
READ  مزایای ثبت شرکت در ایران | چرا در ایران شرکت ثبت کنیم؟

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت تیرچه و بلوک با مسئولیت محدود عبارت است از:

 • کپی مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی)
 • اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
 • امضای اقرارنامه
 • اخذ مجوز در صورت نیاز بنابر تشخیص کارشناس اداره ثبت شرکت ها

با داشتن این مدارک و ارائه آن ها می توانید به خوبی در مسیر برند و ثبت شرکت خود پیش بروید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت ثبت تیرگان ما به بررسی این مطلب پرداخته ایم که ثبت برند شرکت تولید تیرچه و بلوک‌ چه شرایطی دارد.‌ در این بین اطلاعات مربوط به شرکت ها و نحوه ثبت آن ها را نیز بیان کردیم. در عین حال مدارک مورد نیاز را توضیح دادیم. اما نکته پایانی این که موسسه تیرگان ثبت با سابقه طولانی و حضور کارشناسان حقوقی افتخار دارد  در زمینه ثبت شرکت ها از صفر تا صد در کنار شما بوده وبا کمترین هزینه در سریع ترین زمان قانونی شرکت شما را به ثبت برساند. افتخار ما در مؤسسه تیرگان ثبت خدمت به شما عزیزان در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند می باشد.

بازگشت به بالای صفحه