رد کردن لینک ها

ثبت برند بیسکوییت + مدارک مورد نیاز برای ثبت

مواد غذایی خصوصا بیسکویت هر روزه متقاضی خود را دارد. سقف این تقاضا روز به روز در حال افزایش می باشد. با توجه به تنوع تولید و در کنار آن تنوع در تقاضا و وجود رقابت شدید در بازار این محصول باعث گردیده که شرکت های بزرگ و کوچک زیادی در این زمینه فعالیت داشته باشند. برای اینکه شرکت ها و تولید کنندگان بیسکویت بتوانند بازار را در اختیار بگیرند احتیاج دارند که در کنار ارتقاء کیفیت شناخته شوند. به خاطر همین از راه های گوناگونی اقدام به معرفی کالای خود به جامعه خواهند کرد. یکی از این راه ها برای بهتر دیده شدن و شناخته شدن ثبت برند و ثبت شرکت می باشد. در مقاله پیش رو از وب سایت تیرگان ثبت قصد داریم در مورد ثبت برند بیسکوییت و مزیت های آن توضیحاتی ارائه کنیم.

تعریف برند سازی

در تعریف برند می توانیم این را بگوییم که به طرح، نماد و یا هر ویژگی دیگری که مشخص کند که تولید کننده و یا عرضه کننده خدمات و یا کالای خاصی هستیدبرند و یا در زبان فارسی (نما نام) می گویند. برند یک کالا و یا خدمات متمایز کننده آنها از همدیگر می باشد. در تعریف بهتر و جامع تر برند، همان چیزی است که مخاطب با دیدن،  شنیدن، حس کردن و یا هرگونه ارتباطی با آن به صورت مفهومی، دیداری یا لفظی، صفات و ویژگی های خود را در قاب و ذهن مخاطب تداعی کند.

ثبت برند بیسکویت و شرایط طبقه بندی

برای شروع به کار خوب و ورود بهتر در بازار رقابتی در زمینه تولید بیسکویت بایستی به صورت قانونی یک برند و لوگو را برای خود به ثبت برسانید. نکته مهم در هنگام ثبت برند بیسکوییت این است که بایستی طبقه بندی علائم تجاری را در نظر گرفته و طبقه مربوط به برندی که می خواهید اقدام به ثبت آن کنید را انتخاب کنید. طبقات برند در 45 طبقه قرار گرفته است که هر طبقه ویژه صنف خاصی می باشد .لازم به ذکر است که در ثبت برند وعلائم تجاری طبقه 1 الی 34 مربوط به کالاها و محصولات و طبقه 35 الی 45 مربوط به خدمات می باشد. در صورتی که متقاضی ثبت برند بیسکوییت هستید در راهنمای ثبت آنلاین می توانید با انواع برند آشنا شده و برندخود را به درستی انتخاب کنید. طبقه 30 مربوط به موادغذایی است. پس بیسکوییت هم در این طبقه قرار می گیرد.

ثبت برند بیسکویت و شرایط طبقه بندی

مزیت های ثبت برند بیسکوییت

برای ثبت برند بیسکوییت مزایای بسیاری وجود دارد. هر کدام می تواند شما را به سمت ثبت بهتر متقاعد کند. این موارد به شرح زیر هستند:

  • عدم استفاده از نام تجاری شما
  • عدم امکان ثبت برند مشابه برند شما

در صورت ثبت در روندهای بین المللی تحریم ها اثری بر امور برند نمی گذارد. پس از ثبت برند خود باید توجه ویژه به سوء استفاده شدن از برند داشته باشید. خصوصا این که استفاده غیر قانونی از برند شما نشود. اگر فردی نیت استفاده از برند ثبت شده تان را داشته باشد لازم است هزینه بسیاری را به شما پرداخت کند. در واقع از برند شما طبق قانونی که شما برای اعتبار بخشی به آن تلاش کرده اید استفاده خواهد کرد.

مدارک ثبت برند بیسکوییت

برای ثبت برند به مدارک مربوط به هر برند در طبقه خاص خود نیاز می باشد. اما در کل برای ثبت برند به مدارک زیر نیازمندیم:

  • مدارک هویت فرد( اشخاص حقیقی: کپی شناسنامه و کپی کارت ملی، اشخاص حقوقی: روزنامه رسمی، علت مدیریت، کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضا)
  • مدارک نماینده قانونی: اگر تقاضا از جانب وکیل یا مؤسسه قانونی دنبال شود این مدارک مورد نیاز می باشد.
  • شماره تلفن صاحب برند

برای این که مدارک را به درستی ارائه دهید می توانید با متخصصان ما در تیرگان ثبت در ارتباط باشید.

سخن آخر

در این مقاله ما به بررسی ثبت برند بیسکوییت پرداختیم. سپس نکاتی را در زمینه طبقات ثبت، مدارک مورد نیاز و مزایای ثبت برند برای شما بیان کردیم.  ثبت برند مراحل قانونی خاص خود را دارد. با کمال افتخار مؤسسه تیرگان ثبت آمادگی خود را اعلام می دارد که کلیه خدمات مربوط به ثبت برند بیسکوییت یا هر برند دیگری را از طریق قوانین جمهوری اسلامی به انجام برساند. وظیفه کارشناسان حقوقی مؤسسه مشاوره و همکاری با شما تا اخرین مرحله ثبت برندتان خواهد بود. از این رو می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر در ارتباط با ثبت برند و ثبت شرکت با متخصصان ما در ارتباط باشید.

بازگشت به بالای صفحه