رد کردن لینک ها

ثبت برند و شرکت تولیدی لوازم تحریر

لوازم تحریر و تجهیزات اداری محصولاتی هستند که همه روزه با آن سر و کار داشته و از ضروریات روزانه زندگی هر فرد محسوب می گردد. انواع نوشت افزار مانند مداد، خودکار، پاک کن، دفتر یادداشت در کنار لوازم اداری مانند منگنه، پانچ، پایه چسب و غیره در هر دفتر کاری پیدا می شود. این محصولات امروزه با نام های تجاری متنوعی تولید و وارد بازار می شوند. لازم به ذکر است که ایران در زمینه تولید لوازم اداری و تحریر در منطقه حرفی برای گفتن دارد. یکی از اقدامات مهمی که در سال های اخیر اشخاص بر ای عرضه محصول خود انجام می دهند ثبت برند محصولات تولیدی خود می باشد. در مقاله پیش رو از ثبت تیرگان به مسئله ثبت برند لوازم تحریر خواهیم پرداخت و در این مورد توضیحاتی خواهیم داد.

اگر می خواهید برای ثبت شرکت اقدام کنید یا از قوانین ثبتی اطلاع ندارید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ضروری بودن ثبت برند لوازم تحریر و تجهیزات ایرانی

همانگونه که گفتیم کیفیت بالای محصولات ایرانی در زمینه لوازم تحریر باعث ایجاد رقابت در عرصه تولید و توزیع گردیده. با این حال تعداد کمی از تولیدکنندگان به دنبال دریافت علامت تجاری و برند خاص خود هستند. ‌در حالی که ثبت قانونی برند این امکان را به شما تولید کننده محترم می دهد تا بتواند تبلیغات موثرتری انجام دهید و نام تجاری خود را از خطر سواستفاده احتمالی دیگران در امان نگه دارید.

لازم به ذکر است که اعتماد خریداران به برند ثبت شده بیشتر از کالاهای بی نام و نشان می باشد. چرا که از این طریق مخاطبان شما می توانند از کیفیت محصول شما مطمئن گردند. ذکر این نکته اساسی است که تثبیت مبنی بر مقررات برند لوازم تحریر و ابزار اداری به جهت مراقبت از منافع مادی و معنوی شما لازم است. به شما کمک می کند در رقابتی سالم با دیگران به فروش موفق محصول تولیدی خود بپردازید.

READ  شرایط ثبت شرکت کشتیرانی + مدارک مورد نیاز برای ثبت

ثبت برند بین المللی لوازم تحریر و تجهیزات اداری ایرانی

ابزار اداری و لوازم التحریر ایرانی به دلیل کیفیت بسیاری که دارد از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو می توان به صادرات این گزینه ها به  سایر کشورها به عنوان یک بیزنس پلن نگاه کرد. یکی از مشکلاتی که در این راه وجود دارد فقدان برند سازی و بسته بندی مناسب و همسو با سلیقه خریدار جهانی است. ثبت برند لوازم تحریر تولید شده در ایران ابتدایی ترین قدم در مسیر صادرات موفق این محصول است. برای ثبت برند بین المللی ابتدا باید برای ثبت قانونی برند در داخل کشور اقدام نمایید. مرحله بعد ثبت بین المللی برند ابزار اداری ایرانی در اداره ثبت مالکیت معنوی با توجه به سیستم مادرید است. لازم به ذکر است ثبت برند لوازم تحریر و تجهیزلت بین المللی به تعداد کشور هایی بستگی دارد که می خواهید برای انها درخواست دهید. همچنین برای این منظور باید حتما دارای کارت بازرگانی معتبر باشید‌.

ثبت برند بین المللی لوازم تحریر و تجهیزات اداری ایرانی

مدارک مورد نیاز ثبت برند لوازم تحریر

اگر افراد حقوقی تمایل به ثبت برند لوام تحریر داشته باشند، باید مدارکی را مهیا کنند. این مدارک برای افراد حقوقی به شرح زیر می باشد:

  • کپی شناسنامه و کارت ملی
  • کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات شرکت
  • تحویل کارت بازرگانی و کپی آن (جهت ثبت برند لاتین)
  • کپی جواز کاری که می تواند مجوز تاسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، مجوز  فعالیت و یا هر مدل سند کاری از نهاد های قانونی باشد)

مدارک مورد نیاز برای اشخاص حقیقی

مدارکی که برای افراد حقیقی مورد نیاز است به شرح زیر می باشد:

  • تصویر شناسنامه و کارت ملی
  • کپی جواز فعالیت( شامل مجوز تاسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب و یا هر مدل سند کاری از نهاد های ذیصلاح)
  • کارت بازرگانی (برای ثبت برند)
READ  اظهارنامه ثبت دفتر تجارتی

دقت کنید که با ارائه مدارک دقیق خود روند ثبت برند لوازم تحریر را به سرعت و با دقت پیش خواهید برد.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت ثبت تیرگان ما به بررسی ثبت برند لوازم تحریر پرداختیم. در ادامه مدارک مورد نیاز و ثبت برند به صورت بین المللی را هم برای شما بیان نمودیم. اما نکته آخر و پایانی این که موسسه تیرگان ثبت در راستای حمایت از صادرات کالای ایرانی آمادگی خود را جهت اقدامات قانونی ثبت برند چه در داخل و چه در سطح بین الملل در سریع ترین زمان ممکن و قانونی اعلام می نماید. کارشناسان حقوقی تیرگان ثبت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

 

بازگشت به بالای صفحه