رد کردن لینک ها

هزینه ثبت برند پوشاک چقدر است؟ | بررسی هزینه در مراحل مختلف

یکی از سرمایه گذاری هایی که امروزه می تواند شما را به درآمد مکفی و خوبی برساند فعالیت در صنعت پوشاک می باشد. اگر شما در صنعت تولید پوشاک فعالیت می کنید این مسئله را به خوبی درک می کنید که در این بازار رقابتی داشتن یک برند خوب برای پوشاک تولیدی تان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. برای ثبت یک برند خوب بایستی مراحل خاص خود را طی کنید که مسلما هزینه هایی را در برخواهد داشت. ما قصد داریم در مقاله پیش رو از وب سایت تیرگان ثبت در مورد هزینه ثبت برند پوشاک توضیحاتی ارائه کنیم. جهت کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با ثبت شرکت و قوانین مختلف می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

هزینه ثبت برند پوشاک

اطلاع از هزینه ثبت برند پوشاک می تواند برای شما که در صدد تولید لباس هستید و یا کالای تولیدی خود را از این به بعد تحت عنوان برندی خاص عرضه می کنید کنید ضروری و از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. نکته مهم این است که هزینه های شما بر اساس شرکت و نوع لوگو ممکن است متغیر باشد. شما لازم است در چهار مرحله ثبت برند هزینه های خود را در نظر گرفته و بر اساس آن اقدام به ثبت برند خود کنید‌. هر بخش نیز ویژگی های خاص خود را دارد. این چهار مرحله عبارتند از:

پرداخت هزینه اظهارنامه

اولین مرحله ای که در زمینه هزینه ثبت برند پوشاک ارائه می شود این بخش است. برای ثبت برند پوشاک خود در مرحله اول بایستی وارد سایت اداره مالکیت معنوی قوه قضاییه شوید و نسبت به عضویت در این سایت اقدام کنید. بعد از این مرحله فرم اظهارنامه ثبت برند را در سه نسخه تهیه کنید. آن را در سامانه درج کنید. البته در این مرحل بابت درج اظهارنامه درسایت بایستی مبلغی را پرداخت نمایید. البته هزینه ای که در این مرحله پرداخت می کنید بستگی به این دارد که شرکت شما چند طبقه (کاری) است؟ در نهاین باید بدانید که چه تعداد محصول می خواهید وارد بازار کنید. و این که شرکت شما حقیقی است یا حقوقی.

READ  تعداد شرکا در انواع شرکت های تجاری بر اساس قانون تجارت

پرداخت هزینه اظهارنامه

توجه داشته باشید هزینه ثبت برند برای شرکت های حقیقی یک طبقه 24000 تومان است. به ازای هر طبقه اضافی بایستی هزینه ثبت جداگانه ای پرداخت گردد. از این رو حدود 40000 تومان سرمایه نیاز می باشد. علاوه بر آن به ازای هر طبقه که احتیاج به اضافه کردن دارید برای اشخاص حقیقی 2000 تومان و اشخاص حقوقی حدود 4000 تومان ضرورت پرداخت وجود دارد. پرداخت این هزینه ها منجر به سرعت بخشی در روند ثبت می شود.

پرداخت هزینه درج تقاضای ثبت برند

گزینه بعدی در هزینه ثبت برند پوشاک پرداخت هزینه درج است. در این مرحله لازم است که اظهارنامه ارسالی شما توسط کارشناسان اداره مالکیت معنوی قوه قضاییه تایید شود‌. بایستی آگهی مربوط به ثبت برند شما در روزنامه رسمی درج گردد‌. در این مرحله از ثبت برند پوشاک بایستی حداقل مبلغ 154000 هزار تومان پرداخت گردد که البته رنگی بودن برند، تعداد خط هایی که در روزنامه لازم است تا به مسئله برند شما پرداخته شود و همچنین صفحه انتخابی شما از مولفه های اثرگذار در هزینه ثبت برند پوشاک می باشد.

پرداخت حق ثبت مربوط به برند انتخابی شما

از زمانی که از درج آگهی ثبت برند یا شرکت شما در روزنامه به مدت یک ماه گذشت باید نسبت به پرداخت هزینه حق ثبت اقدام کنید. در صورتی که بخواهید شرکت خود را در یک طبقه تاسیس کنید 120000 هزار تومان برای اشخاص حقیقی و 140000 هزار تومان برای اشخاص حقوقی مورد نیاز است. به ازای هر طبقه برای شرکت های حقیقی 1000 تومان و برای شرکت های حقوقی 20000 هزار تومان می باشد. برای هزینه آگهی در روزنامه نیز شما بایستی حداقل 154000 هزار تومان پرداخت نمایید.

READ  اخذ کد فراگیر اتباع خارجی

سخن آخر

اگر قصد ثبت برند لباس را دارید در مرحله اول بایستی تمام شرایط و قوانین انتخاب برند  را رعایت نمایید. کلیه هزینه ثبت برند پوشاک را بایستی پرداخت کنید. اگر برای اولین بار اقدام به ثبت برند می کنید و در این زمینه آگاهی کافی ندارید حتما از طریق مؤسسات حقوقی و یا وکلای معتبر و خبره این کار را انجام دهید. در این مقاله ما نکات ویژه ای را برای شما بیان نمودیم. جهت کسب اطلاعات دقیق در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

بازگشت به بالای صفحه