رد کردن لینک ها

هزینه روزنامه رسمی برای ثبت برند

ثبت برند و ثبت شرکت ویژگی های خاص خود را دارد. هر کدام از آن ها شرایطی دارند که باید به درستی بررسی شود. یکی از این موارد مهم در زمینه هزینه های موجود می باشد. هزینه ها هر کدام به مولفه های مختلفی بستگی دارند. موقع ثبت برند در روزنامه های رسمی لیستی از مخارج وجود دارد که بر عهده متقاضی می باشد. در مراحل خاص خود بایستی پرداخت شود. قبل از توضیح در مورد هزینه روزنامه رسمی در مورد ثبت برند نیز توضیحاتی خواهیم داد. با ادامه مقاله در تیرگان ثبت همراه شوید تا در ارتباط با هزینه روزنامه رسمی برای ثبت برند اطلاعات دقیق تری کسب کنید.

منظور از ثبت برند چیست؟

یکی از فعالیت های مهم دنیای تجارت، بازاریابی است. برندسازی نیز در دنیای بازاریابی یکی از مهم ترین شاخه های فعالیتی محسوب می شود. در سال ۱۹۶۰ میلادی، یکی از مهم ترین و جامع ترین تعاریف برای برند ارائه شد. طبق تعریف ارائه شده توسط انجمن بازاریابی آمریکا، نماد و علائم استفاده شده در یک علامت تجاری، مبنای تشخیص آن از سوی افراد دیگر است. در حقیقت می توان گفت هر ترکیبی از نام، طرح، نماد، اصطلاح و غیره که کالا یا خدمات گروه های مختلف را از هم متمایز می کند، برند نامیده می شود. نکته مهمی که باید در نظر داشت مولفه های مختلف اثرگذار بر ثبت برند است. یکی از اساسی ترین آن ها هزینه روزنامه رسمی برای ثبت برند است.

اشاره می کنیم که برند نماد کالا و خدمات محسوب می شود. در واقع می تواند پیام مربوط به فعالیت های موجود را از طریق، لوگو، رنگ، حرف، علائم و غیره منتشر کند. با این توصیفات باید دقت داشته باشیم که برای ثبت برند و ثبت شرکت، قوانین از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. چرا که با قدم های درست، برند نقش میانبر را برای ذهن انسان ها خواهد داشت. چرا که بخش عظیمی از داده ها را در یک نگاه ارائه می کند.

منظور از ثبت برند چیست؟

هزینه آگهی روزنامه رسمی برای تقاضای ثبت برند

درفرایند ثبت برند پس از این که اظهارنامه ارائه شده شما در اداره مالکیت معنوی ثبت شد تقاضا توسط کارشناس این اداره بررسی می شود. اگر اظهارنامه شما از نظر کارشناسی مورد و ایراد قانونی نداشته باشد شما بایستی طبق قانون اقدام به جاپ آگهی در روزنامه رسمی کنید. حداقل هزینه چاپ آگهی در روزنامه رسمی حدودا 154 هزار تومان است. عواملی همچون تعداد خطوط و تعداد طبقات کالا یا خدمات شما می تواند بر میزان افزایش این مبلغ تاثیر گذار باشد. همچنین سیاه و سفید بودن و یا رنگی بودن لوگو (علامت تجاری یابرند) هم می تواند بر هزینه روزنامه رسمی برای ثبت برند تاثیر گذار باشد .

پرداخت هزینه آگهی در روزنامه رسمی برای ثبت برند

آخرین هزینه بعد از پرداخت حق الثبت برای اعلام نهایی به عموم را در این بخش ارائه می دهیم. هزینه روزنانه رسمی برای ثبت برند در بخش های مختلفی بحث می شود. آگهی نوبت دوم را چاپ کنید که هزینه چاپ همانند دوره اول می باشد. نکته مهم این که وکیل دادگستری تحویل گیرنده ی گواهی ده ساله برند شما باشد، هزینه های دیگری هم خواهید داشت. حق التمبر وکیل حداقل 200 هزارتومان جهت تشکیل پرونده فیزیکی و غیره را باید پرداخت کنید.  نکته دوم این که اگر متقاضی برند مادرید (خارجی) باشید می بایست معادل ارزی هزینه ثبت را بر اساس نرخ رسمی پرداخت نماید.

هزینه تمدید برند در دوره ده ساله

لازم است که هر کدام از اشخاص حقیقی و حقوقی معادل حق الثبت علامت هزینه بپردازند. در صورت تاخیر در تمدید دوره، هزینه آن نیز بر عهده آنها خواهد بود. هزینه روزنامه رسمی برای ثبت برند در دوره های خاص نیز یکی از این گزینه ها است.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت تیرگان ثبت ما به بررسی هزینه روزنامه رسمی برای ثبت برند پردخته ایم.در ادامه متن نیز تمامی مولفه های اثرگذار بر آن را بیان نموده ایم. به خاطر راحتی و پیچ و خم های قانونی بهتر است کلیه امور ثبتی را در هر زمینه ای مانند ثبت شرکت، ثبت برند و غیره از وکلای خبره این کار استفاده کنید. با پرداخت هزینه مراحل قانونی را به راحتی و توسط وکیل خود طی نمایید. در این راستا می توانید با متخصصان ما در تیرگان ثبت در ارتباط باشید.

بازگشت به بالای صفحه