رد کردن لینک ها

ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان بدون نیاز به سرمایه گذاری و اخذ ویزا. انگلستان به عنوان یکی از قدرت های برتر اقتصادی جهان و یکی از مرفه ترین کشورها همواره از مقاصد اصلی کار و مهاجرت در اروپا بوده است. از این رو ثبت تیرگان اقدام به راه اندازی ثبت شرکت در انگلستان با ساده ترین و کوتاه ترین زمان جهت بازرگانان و صاحبان کسب و کار یا متقاضیان مهاجرت به این کشور نموده است.

تماس با ثبت تیرگان

نکته: محدوده ی سرزمینی ثبت شرکت، «پادشاهی متحده بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی» شامل چهار بخش انگلستان، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی می باشد که در این مقاله به اختصار و به طور کل انگلستان نامیده می شود.

آنچه باید در مورد ثبت شرکت در انگلستان بدانیم:

الف) مدارک

مهمترین ویژگی این خدمت نوین ثبت تیرگان، عدم نیاز به سرمایه گذاری، بلوکه کردن پول در بانک های انگلستان و یا حتی داشتن ویزای این کشور می باشد. بدین ترتیب که تنها مدرکی که از کارفرما دریافت می شود کپی برابر اصل گذرنامه ی ایشان و شرکای احتمالی می باشد.

ب) تعداد نفرات

یکی دیگر از ویژگی های این شرکت، امکان ثبت آن با یک نفر می باشد که کمک شایانی به تسهیل روند ثبت و ادامه کار در این کشور دارد. همچنین تعداد نفرات سقف نداشته و با هر تعداد می توان آن را ثبت کرد.

ج) نوع شرکت

شرکت ها در انگلستان همانند دیگر کشورها انواع مختلفی دارند اما مناسب ترین نوع آن به ویژه برای کاربران ایرانی شرکت با مسوولیت محدود یا (Limited) می باشد. این نوع شرکت به اختصار Ltd نامیده می شود.

د) موضوعات

هیچ گونه محدودیتی در انتخاب موضوع فعالیت شرکت وجود ندارد. باید توجه داشت که موضوعات مختلف در سامانه ثبت شرکت انگلستان دسته بندی شده و هر کدام دارای کد مخصوص به خود می باشند. برای نمونه چند دسته از موضوعات به همراه کدهای مربوطه را در اینجا می آوریم:

موضوعات مرتبط با حمل و نقل دریایی:
  • 50200 – Sea and coastal freight water transport
  • 50400 – Inland freight water transport
  • 52101 – Operation of warehousing and storage facilities for water transport activities
  • 77342 – Renting and leasing of freight water transport equipment
موضوعات مرتبط با روغن های شیمیایی:

19201 – Mineral oil refining

20530 – Manufacture of essential oils

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره رایگان حضوری با ما تماس بگیرید

بازگشت به بالای صفحه